Dog Food
If your dog loves meat, they’ll love Redbarn’s line of dog food. Our first ingredients are animal proteins. High-quality meat protein is the best source of nutrition for our pups, and our recipes are designed to support their overall health, wellness, and longevity—helping them thrive well into their senior years. Each serving contains carefully selected functional ingredients.
-
Air Dried PowerfoodVariety 2-Pack - Large Bags
SaleAir Dried PowerfoodVariety 2-Pack - Large Bags
5.0 / 5.0
(26) 26 total reviews
Regular price $143.98Regular priceUnit price / per$159.98Sale price $143.98Sale -
Semi-Moist Rolled Food4oz Chicken Grab-and-Go size - 10pk
Sold outSemi-Moist Rolled Food4oz Chicken Grab-and-Go size - 10pk
4.578947368 / 5.0
(38) 38 total reviews
Regular price $21.51Regular priceUnit price / per$23.90Sale price $21.51Sold out -
Hearty Canned StewVariety Pack
Sold outHearty Canned StewVariety Pack
4.888888888 / 5.0
(18) 18 total reviews
Regular price $38.77Regular priceUnit price / per$48.99Sale price $38.77Sold out -
Hearty Canned StewStew Beef & Carrot Recipe
SaleHearty Canned StewStew Beef & Carrot Recipe
4.8 / 5.0
(15) 15 total reviews
Regular price $38.77Regular priceUnit price / per$47.88Sale price $38.77Sale -
Hearty Canned StewLamb & Carrot Recipe
SaleHearty Canned StewLamb & Carrot Recipe
5.0 / 5.0
(5) 5 total reviews
Regular price $38.77Regular priceUnit price / per$47.88Sale price $38.77Sale -
Value PackPuppy Food Value Pack
SaleValue PackPuppy Food Value Pack
5.0 / 5.0
(122) 122 total reviews
Regular price From $70.62Regular priceUnit price / per$78.47Sale price From $70.62Sale -
Air Dried PowerfoodSkin & Coat Health Lamb & Fish Recipe
Air Dried PowerfoodSkin & Coat Health Lamb & Fish Recipe
4.5 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price From $4.99Regular priceUnit price / per$4.99Sale price From $4.99 -
Air Dried PowerfoodHealthy Puppy Beef & Lamb Recipe
Air Dried PowerfoodHealthy Puppy Beef & Lamb Recipe
4.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price From $4.99Regular priceUnit price / perSale price From $4.99